Sık Sorulan Sorular

Mesaj göndermeden önce sık sorulan soruları inceleyiniz!

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Henüz kargolanmamış siparişinizi 0506 302 11 82 bu numarayı arayarak vey a 0506 302 11 82 bu numaraya whatsapp üzerinden mesaj atarak iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargolandıktan sonra ürünü almaktan vazgeçerseniz, kargoyu teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade Koşulları Nelerdir?

•   Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş etiketli haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

•   Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

•   Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

Değişim Yapabiliyor muyum?

Evet yapabiliyorsunuz. Değişim süremiz 14 gündür. Değişimlerde sizi serbest bırakıyoruz. Ürün ile birlikte göndereceğiniz faturanın not kısımına değişim yapmak istediğinizi belirtin. Bize yurtiçi kargo ile yollayın. Yurtiçi kargo Cennet şubesine gönderin. İlk değişimlerde kargo ücretsizdir. Ürün elimize ulaştığında 2 gün içinde değişime gelen ürününüzün değeri kadar adınıza “Hediye Çeki” tanımlanır ve size tekrar dönüş sağlanır .  Hediye Çekinin kullanım süresi 1 yıldır.

İade Ettiğim Ürünün Parasını Nasıl Alabilirim?

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir. İadeniz onaylandıktan 7 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır.

Bu seçeneklerin dışında, iade ettiğiniz ürünün bedeli kadar HEDİYE ÇEKİ de talep edebilirsiniz. Süre sınırı olmadan dilediğiniz ürünü ücretsiz ya da indirimli alabilirsiniz.

İade Ürünümü Hangi Adrese Göndereceğim?

İade etmek istediğiniz ürünleri ” Mina Takı

SULTANMURAT MAH. 1. İPEK SK. NO:8 D:6 VE YA (YURTİÇİ KARGO CENNET ŞUBESİ) KÜÇÜKÇEKEMECE/ İSTANBUL
 – Türkiye” adresimize gönderebilirsiniz.

Yurtiçinde anlaşmalı olduğumuz Kargo ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Yurtdışında ise sorun yaşamamak için iadenizi gönderirken paketinizin üzerine İade / Return yazmayı ve kargo görevlisine bu bilgiyi iletmeyi unutmayınız.

İade Ücreti Hesabımda Görünmüyor. ne Yapmalıyım?

Bu durum bankanız ile ilgili bir durumdur. Bankanız hesap hareketlerine hemen yansıtmayabilir. Bir sonraki ay hesap hareketlerinizden ya da internet bankacılığından ilgili tutarı görebilirsiniz. Yine de görülemiyor ise konu ile ilgili kart sahibi, kartın bağlı olduğu bankanın “chargeback-takas birimi” ile görüşerek çözebilir.

Mail Gönder

[contact-form-7 id=”5″]